تلاش کارمندان،زیربنای توسعه پایدار و متوازن اقتصادی است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار:
تلاش کارمندان،زیربنای توسعه پایدار و متوازن اقتصادی است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، علی بیگ زاده در سومین روز از هفته دولت و  در شورای اداری اسفراین گفت: دیدگاه امام (ره) به شهیدان رجایی و باهنر که خدمات آنها الگویی برای کارکنان و خدمتگزاران و کارگزاران دولت است بر پایه خدمت بی منت بوده و ریاست را خدمت به مردم می دانستند.
 
وی ادامه داد: بالاترین عبادت در نزد خداوند خدمت بی منت بوده و کارکنان زیربنای توسعه پایدار و متوازن اقتصادی و‌همه جانبه دستگاه اجرایی خود هستند.
 
بیگ زاده شرح صدر در شرایط سخت معیشتی و نرم خویی و تسریع در امور مردم را از وظایف کارمندان و مدیران برشمرد و گفت: هم اکنون سه خواسته مردم از مسئولین سرعت در کار، دقت در عمل و خدمت بی منت است که باید با گشاده رویی و حفظ حرمت مردم ، اینها را سرلوحه کار خویش قرار دهند.
 
وی با تقدیر از مدافعان سلامت در ایام شیوع کرونا گفت: با درک شرایط فعلی و اینکه در صحنه خطر پا گذاشته اند و برای دفاع از سلامت مردم ، سلامت خود را به خطر انداخته اند؛ دست تک تک کارکنان مراکز درمانی، پزشکان، پرستاران و کادر بهداشتی را می بوسم و از خدمات آنها تقدیر می نمایم.
 
بیگ زاده در ادامه گفت: به دلیل اینکه بخشی از توزیع اعتبارات در سطح ملی انجام می شود؛ با دعوت از ۱۰۰ مقام کشوری ، گامهای بزرگی برای توسعه استان برداشته ایم.
 
وی گفت: امسال ۷۵۱ پروژه با اعتباری افزون بر ۲۵۰۰ میلیارد تومان در هفته دولت  به بهره برداری و کلنگ زنی رسید که موجب ایجاد ۳۷۹۰ شغل خواهد شد.
 
 
فرماندار اسفراین در ادامه این جلسه گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دولت، ۱۶۱ طرح عمرانی، تولیدی و خدماتی با پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح یا کلنگ‌زنی شد.
 
طاهر رستمی اظهار داشت: از این تعداد ۱۲۹ پروژه با صرف ۵۲۴ میلیارد ریال توسط بخش دولتی و ۲۴ طرح نیز با صرف چهار هزار و۵۷۸ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی افتتاح و هشت طرح نیز با ۲۹۹ میلیارد ریال کلنگ زنی شده و یا خواهد شد.
 
وی گفت: در حوزه راهداری و دهیاریها، ۱۰ پروژه آسفالت راه روستایی و۳۶ پروژه آسفالت معابر روستایی افتتاح می شود که با این رقم شاخص راه روستایی این شهرستان به ۵۳ درصد خواهد رسید.
 
فرماندار اسفراین از جمله طرح های مهم قابل افتتاح بخش خصوصی در این هفته را بهره برداری از فازهای جدید شرکت صنعتی آذین فورج با صرف چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال و چهار واحد بوم گردی عنوان کرد.
 
رستمی گفت : هشت طرح نیز در این هفته کلنگ زنی می شود که مهم‌ترین آن کلنگ زنی ناحیه صنعتی صفی آباد با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال بود که روز گذشته کلنگ زنی شد.
 
رئیس شورای اداری شهرستان اسفراین ادامه داد: تحقق جهش تولید به همت ، عزم و برنامه‌ریزی مدیران اجرایی و همراهی مردم بستگی دارد.
 
وی گفت: در این مسیر از همدلی و تعامل  ادارات، نهادها، اعضای شورای تامین و پیگیری نماینده محترم در سطح ملی و همچنین حمایت امام جمعه محترم و مطالبه گری اصحاب رسانه که در این ایام پیش قراولان اطلاع رسانی دستاوردهای دولت هستند تقدیر می نمایم.
 
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری اسفراین نیز خواستار توسعه متوازن اسفراین شد و البته از مغفول ماندن حوزه کشاورزی گلایه جدی کرد و افزود: سد بیدواز که گیر ۳۰ میلیارد تومان اعتبار است در وضعیت کنونی به مثابه ماشینی است که برای یک شمع کنار گذاشته شده است.
 
حسین پور با اشاره به اینکه متاسفانه از برخی از مدیران شهرستانی تماسی نداشته ام، بیان کرد: انگار این مسئولان و متولیان کارشان هیچ جایی گیر نیست و نیازی به پیگیری ندارند و امور آنان روی روال پیش می رود.
 
وی با تاکید بر اینکه صنعت در جای خودش خوب است نمی گویم بد است، بیان کرد: صنعت، گردشگری و کشاورزی باید در کنار هم دنبال شوند و به جهت اولویت بخش کشاورزی در شهرستان، عضویت در کمیسیون مرتبط با کشاورزی را ترجیح دادم.
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
منبع فرمانداری اسفراین
تعداد بازدید : ۵۱۳

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی