افتتاح گلزار شهدای روستای اردغان
افتتاح گلزار شهدای روستای اردغان
در سومین روز از هفته گرامی داشت دولت فرماندار اسفراین باتفاق مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، گلزار شهدای روستای اردغان از توابع بخش مرکزی اسفرابن را افتتاح و سپس با غبارروبی، نثارگل و عطرافشانی بر قبور شهدای گرانقدر، به مقام شامخ این عزیران ادای احترام کردند.
 
 
فرماندار اسفراین با گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر گفت: از افتخارات  نظام جمهوری اسلامی ایران این است که هفته دولت به نام شهدای گرانقدر آن نامگذاری شده است.
 
وی ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران مرهون خون پاک شهداست و دشمنان نظام که به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند؛ بیش از ۴ دهه است دچار خطای محاسباتی شده اند.
 
رستمی افزود: کشوری که نظامش با خون شهدا شکل گرفته و‌کوچه به کوچه آن ، میادین و خیابانهایش به نام شهدا نامگذاری شده است را دشمن نمی تواند نابود کند.
 
وی خاطرنشان کرد: به رغم همه مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های دشمنان، ایران اسلامی همچنان با اقتدارتر از گذشته در کشورهای منطقه و دنیا مطرح می شود و در مجامع بین المللی برای اولین بار به نقش ایران در منطقه اشاره می شود.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز  در ادامه این آئین گفت: امروز شهدا حاضر و ناظر بر رفتار و اعمال ما هستند و باید ادامه دهندگان راه آنان باشیم.
 
حسینی افزود: هرچه داریم از شهداست ؛ شهدایی که با تاسی و اطاعت از امام راحل از جان پاک خود گذشتند و با خون خود نهال انقلاب را به درختی تنومند تبدیل کردند.
 
 

 

 

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
منبع فرمانداری اسفراین
تعداد بازدید : ۶۱۹

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی