دیدار رئیس دادگستری شهرستان به همراه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان با فرماندار اسفراین
دیدار رئیس دادگستری شهرستان به همراه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان با فرماندار اسفراین
به مناسبت هفته دولت ، رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسفراین با حضور در فرمانداری این شهرستان با فرماندار اسفراین دیدار و گفت‌وگو کردند.
 
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین ؛ به مناسبت هفته دولت " باباخانی" رئیس دادگستری و "نادرنژاد" دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسفراین با حضور در فرمانداری این شهرستان با "طاهر رستمی" فرماندار اسفراین دیدار و هفته دولت را تبریک گفتند.
 
فرماندار اسفراین در این دیدار ضمن تقدیر از همکاری صمیمانه مجموعه دادگستری با فرمانداری این شهرستان در راستای پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تعامل مجموعه دادگستری به‌ویژه رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، شاهد پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید در حوزه‌های مختلف هستیم.
 
طاهر رستمی ادامه داد: امیدواریم با تداوم تعامل مجموعه دستگاه قضایی، مشکلات موجود در این شهرستان را تا حد امکان و بر اساس قوانین و مقررات رفع و گام‌هایی در راه توسعه شهرستان برداریم.
 
اباخانی رئیس دادگستری و نادرنژاد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسفراین نیز در این دیدار با تبریک هفته دولت به فرماندار و سایر کارکنان مجموعه دستگاه دولتی شهرستان بر تعامل با فرمانداری و سایر دستگاه‌های دولتی در راستای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی در این شهرستان تأکید کردند.
 
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
منبع فرمانداری اسفراین
تعداد بازدید : ۱۱۵۸

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی