در سیاستگذاری مسائل اجتماعی از ظرفیت سمن ها استفاده شود
معاون سیاسی استاندار:
در سیاستگذاری مسائل اجتماعی از ظرفیت سمن ها استفاده شود
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی بر ارتباط بیشتر دستگاه های اجرایی با سازمان های مردم نهاد و تشکل های مردمی تاکید کرد و گفت: در سیاستگذاری مسائل اجتماعی از ظرفیت سمن ها استفاده شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، احمد برادران در کمیته توسعه مشارکت های مردمی استان با اشاره به نقش پررنگ سمن ها در جهان امروز، گفت: اعتقاد و باورمان این است در خیلی از موضوعات اجتماعی امروز دولت وظیفه تسهیل گری، بستر سازی و رفع موانع سازمانی و اداری را دارد. 
برادران تصمیمات سمن ها را برخاسته از شناخت عمیق آنان که از مخاطبان و جامعه هدف خود عنوان کرد و گفت: تشکل های مردمی و سمن ها از افتخارات کشور هستند. 
 وی افزود: امروز بسیاری از امور دولتی در بخش های مختلف به بخش خصوصی واگذار می شود و در حوزه سیاست گذاری مسائل اجتماعی نیز باید بهره مندی از ظرفیت تشکل های مردمی بیشتر شود. 
برادران با تاکید بر اینکه ظرفیت نهادهای اجتماعی مانند سازمان بهزیستی و اداره کل ورزش و جوانان برای انجام امور حوزه اجتماعی زیاد نیست و قطعا به تنهایی نمی تواند کارها را انجام دهد، گفت: اتصال دستگاه های اجرایی به سازمان های مردم نهاد مستلزم داشتن برنامه است و در صورت نیاز حتی باید فضای اداری مورد نیاز را در اختیار آنان قرار دهد.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۶۶۰

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی