استاندار خراسان شمالی امروز پاسخگوی ۲۱ تلفن مردمی بود
استاندار خراسان شمالی امروز پاسخگوی ۲۱ تلفن مردمی بود
استاندار خراسان شمالی امروز با حضور در سامانه تلفنی ۱۱۱ سامد، پاسخگوی تلفن های مردمی در حوزه مشکلات شرکت های خدمات رسان بود.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی، محمد علی شجاعی امروز از طریق سامانه سامد ۱۱۱ که با حضور مدیران شرکت های خدمات رسان آب، برق، گاز و مخابرات و سایر مدیران اجرایی مربوطه برگزار شد، به۲۱ تماس تلفنی مردمی پاسخ داد. 
ضعیف بودن و نبود زیرساخت ها در حوزه اتصال اینترنت از جمله نگرانی های مردم در خصوص آسیب به آموزش دانش آموزان در ایام شیوع بیماری کرونا بود که شجاعی در این خصوص پاسخ داد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای حل این مشکل پای کار آمده است و در استان تلاش داریم این مسئله هر چه سریع تر برطرف شود. 
عدم گازرسانی به روستاهای دورافتاده از دیگر مشکلات مطرح شده در تماس های تلفنی مردمی بود که شجاعی خاطر نشان کرد: طرح گازرسانی به روستاهای استان در حال پیگیری است و مدیر مربوطه باید بررسی وضعیت روستاهای ذکر شده را در دستورکار قرار دهد. 
گفتنی است، ایجاد خدمات آب، برق و تلفن از دیگر صحبت های مردمی در این گفتگوی یک ساعته بود که استاندار خراسان شمالی ضمن تعیین بازه زمانی برای حل این مشکلات خطاب به مدیران حاضر در نشست تاکید کرد: خواسته های تلفنی مردمی مطرح شده باید طی برنامه زمان بندی حل و فصل شود. 
شجاعی همچنین در خصوص مشکل سرقت تجهیزات زیرساخت ها در برخی از مناطق استان، گفت: این موضوع در شورای تامین استان مطرح و با همکاری نیروی انتظامی استان طرحی جهت پیشگیری و مقابله با این مشکل برنامه ریزی خواهد شد.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۵۱۱

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی