بهره برداری از خودروهای جدید مدیریت توزیع برق شهرستان اسفراین
با حضور فرماندار اسفراین:
بهره برداری از خودروهای جدید مدیریت توزیع برق شهرستان اسفراین
صبح امروز با حضور فرماندار اسفراین، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و مدیران دستگاههای خدمات رسان اسفراین؛ آئین بهره برداری از خودروهای جدید مدیریت توزیع برق شهرستان اسفراین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، طاهر رستمی در این آئین از همراهی و تعامل دستگاههای خدمات رسان تقدیر کرد و گفت: اقدامات مثبت توزیع برق اسفراین در تامین روشنایی سطح شهرستان و توجه به مناطق روستایی و محروم نتیجه اقدامات میدانی و عملیاتی و تعامل خوب دستگاههای خدمات رسان شهرستان است .
فرماندار اسفراین ادامه داد: نگاه مثبت مدیرعامل شرکت توزیع برق استان به این شهرستان باعث شده است که اتفاقات خوبی رقم بخورد و این نگاه ، به کل مجموعه همکاران توزیع برق اسفراین نیز سرایت داده شده است.
وی خاطر نشان کرد: شرکت توزیع برق در کنار خدماتی که ارائه می دهد؛ از دستگاههای شاخص در حوزه پدافند غیرعامل و بحران است که تامین تجهیزات بعنوان ابزار کار باعث ارتقاء این شاخصها خواهد شد.
رستمی با تقدیر از نگاه عملیاتی ونگاه رفع مشکل و رفع محرومیت توزیع برق اسفراین، خواستار بسط و گسترش اقدامات در جهت توسعه شهرستان شد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان نیز در این آئین ضمن برشماری اهمیت برق بعنوان کالای استراتژیک و تاثیرگذار در زندگی انسانها، اظهار داشت: ارائه خدمات از سوی شرکت توزیع برق لازمه تدبیر و برنامه ریزی مدون است.
علیرضا صبوری سه شاخص قابلیت دسترسی،تامین پایداری شبکه و کیفیت توان را از عوامل مهم استمرار خدمات موثر شرکت توزیع برق توصیف کرد و افزود: از آن جا که کاهش saidi و کاهش نرخ انرژی توزیع نشده از مهم‌ترین اهداف شرکت در راستای تحقق نقشه راه و برنامه استراتژیک به شمار می‌رود، این هزینه‌ها در واقع نوعی سرمایه گذاری برای تحقق اهداف و کسب رضایتمندی مشترکان به شمار می‌رود.
وی با بیان این مطلب که در طی 4 سال اخیر 75 دستگاه ماشین آلات خریداری شده است؛ این اقدام را نتیجه تعامل با بانکها و پیگیری تامین نقدینگی در سطح استانی و ملی عنوان داشت و افزود: با افزایش شاخص برخورداری مشترکین برق در کل استان به 99.98 درصد ؛ هم اکنون توجه به مناطق ییلاقی و قشلاقی و تامین روشنایی برای این مناطق در دستور کار قرار گرفته است از جمله تامین روشنایی برای مناطق گمبروی و محله گنجدان اسفراین که در دست اقدام می باشد.
در این آئین از 8 ناوگان خودرویی توزیع برق اسفراین با اعتبار 7 میلیارد و 140 میلیون تومان بهره برداری شد
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
منبع فرمانداری اسفراین
تعداد بازدید : ۳۶۴

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی