امنیت؛ زیرساخت و پیش فرض توسعه است
فرماندار اسفراین
امنیت؛ زیرساخت و پیش فرض توسعه است
فرماندار اسفراین گفت: امنیت اولویت اصلی هر جامعه است و در سایه امنیت، توسعه سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی شکل می‌گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین؛ مهدی کرامتی در نشست با فرماندهی انتظامی اسفراین با اشاره به همدلی مدیران بویژه اعضای شورای تامین شهرستان برای پیشبرد امور گفت: شعار امسال طبق منویات مقام معظم رهبری تکلیف مسئولین را تا پایان سال مشخص کرده است. 

وی ادامه داد: برای عملیاتی کردن این شعار و برای اینکه فرایند ملموس و کیفی و کمی در کار داشته باشیم لازمه آن زحمات و خدمات نیروی انتظامی در جهت ایجاد امنیت است. 

فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان اسفراین با بیان اینکه یکی از مولفه‌های توسعه ایجاد امنیت است، افزود: امنیت زیرساخت فعالیت‌های اقتصادی و رونق تولید و کسب و کار است. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع انتخابات پیش رو اشاره داشت و افزود: با  وجود نیروهای توانمند و استمرار در کادرسازی نیروها دغدغه کمتری از بابت برگزاری آن داریم . 

فرماندار اسفراین در سخنان پایانی خود از اختصاص یک روز از هفته به منظور تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به آنها در جهت گسترش ارتباطات مردمی خبر داد و گفت: در همین راستا یک روز از هفته را هم برای نشست با سرمایه گذاران اختصاص می دهیم که اطلاع رسانی خواهد شد. 

فرمانده انتظامی اسفراین نیز در این نشست به بیان شاخصهای نیروی انتظامی در سال گذشته اشاره داشت و گفت: این فرماندهی در سه ماهه اول و دوم سال گذشته رتبه برتر در کشفیات را کسب کرده است.

سرهنگ یگانه پور با اشاره به نیروهای جهادی و پای کار انتظامی شهرستان گفت: نیروی انتظامی در اجرای ماموریت‌ها سربلند بوده است و در شاخص ها و مولفه های امنیتی شهرستان‌ اقدامات خوبی انجام داده است.
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۰۷
منبع فرمانداری اسفراین
تعداد بازدید : ۲۰۲

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی