تعامل سازنده مردم و مسئولان اسفراین بی نظیر است
فرماندار اسفراین
تعامل سازنده مردم و مسئولان اسفراین بی نظیر است
فرماندار اسفراین گفت: یکی از نقاط قوت اسفراین در توسعه شاخص‌های پیشرفت و آبادانی تعامل و همدلی بی نظیر مردم و مسئولان آن با یکدیگر است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، مهدی کرامتی در نشست با فرمانده سپاه اسفراین گفت: آرامش و امنیتی که برای همه اقشار انجام شد و مسئولان هم کار و تلاش بسیاری کردند در سایه مشارکت و همدلی جمعی حاصل شده است. 

وی با اشاره به نامگذاری سال به نام تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها بیان داشت: در سال جدید با توجه به صنعتی بودن این شهرستان تکلیف مسئولین در جهت روان سازی امور و صدور مجوزها دوچندان شده است .

فرماندار اسفراین ادامه داد: به رغم همه محدودیتها و تحریم ها، عملکرد سپاه چه در شکل گیری انقلاب و چه در دوران دفاع مقدس و بعد از آن تاثیرگذار بوده است.
وی گفت: سپاه ظرفیت‌های خود را در راستای توسعه و محرومیت زدایی بلااستفاده نگذاشته  و در راستای توسعه گامهای مثبتی برداشته است. 

کرامتی با تقدیر از همراهی و مشارکت اعضای شورای تامین در پیشبرد امور؛ بیان داشت: با وجود این همدلی دغدغه ای برای توسعه شهرستان نخواهیم داشت و خیالمان از این بابت راحت است. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: منابع اعتباری قطع چکانی استان باعث توسعه نخواهد شد و بنا داریم با استفاده از ظرفیت جهاد سازندگی و منابع ملی به توسعه و عمران شهرستان کمک نماییم. 

فرمانده سپاه اسفراین نیز در این نشست با برشماری خدمات سپاه بیان داشت:سپاه ؛ خدمتگزار مردم ، دولت و مجلس است و از افتخارات سپاه این است که ورود ویژه ای در پیشبرد امور دارد .

سرهنگ باقری ادامه داد: مردم اسفراین؛ مردمی همدل و پای کار هستند و همین امر سبب شده است که مشکلات شهرستان به خوبی حل و فصل گردد .
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۰۷
منبع فرمانداری اسفراین
تعداد بازدید : ۲۰۸

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی