راهبردهای اساسی بنیاد مسکن باعث تقویت زیرساختها و رفع محرومیت‌ها می شود
راهبردهای اساسی بنیاد مسکن باعث تقویت زیرساختها و رفع محرومیت‌ها می شود
فرماندار اسفراین رویکرد اساسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تقویت و توسعه زیرساختها و محرومیت زدایی عنوان کرد.
▫️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین ، به مناسبت فرا رسیدن سالروز افتتاح حساب شماره ۱۰۰ به فرمام امام خمینی (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صبح امروز مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با فرماندار اسفراین دیدار و گفت و گو کرد. 

 ▫️مهدی کرامتی در این دیدار هدف از تشکیل نهاد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران به دستور امام (ره) را در جهت کمک به مستضعفین و محرومین عنوان کرد و گفت: این نهاد در راستای  آرمانهای انقلاب و امام خمینی (ره)و در جهت محرومیت زدایی تشکیل شد . 

▫️وی گفت: فرهنگ سازمانی که مبتنی بر این رویکرد شکل گرفته باعث خواهد شد که در نظر سنجی افکار عمومی نیز به دلیل ملموس بودن اقدامات انجام شده توسط این نهاد بویژه در روستاها موجب کسب رضایتمندی شهروندان باشد. 

▫️فرماندار اسفراین ادامه داد: تفکر پیش برنده و راهبردهای اساسی این نهاد باعث توسعه و تقویت زیرساختها شده است. 

▫️کرامتی با بیان این مطلب که اگر بناست روستایی در روستا بماند، گفت: یکی از کلیدی ترین ماموریت های بنیاد مسکن  محرومیت زدایی و ایجاد رفاه برای مردم روستا از طریق ساخت سرپناه امن و به روز است


▫️مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز در این نشست گفت: از ۱۶۹ روستا برای ۱۳۶ روستا طرح هادی تهیه شده است که برای ۸۰ روستا طرح هادی اجرا می شود. 

▫️محمدی ادامه داد: بیشترین سهمیه مسکن محرومین به این شهرستان تعلق دارد که از سهمیه ۳۰۰۰ واحد مسکن محرومین ۵۵۰ واحد آن به اسفراین تعلق داده شده است.
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
منبع فرمانداری اسفراین
تعداد بازدید : ۸۹

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی