اگر مجتمع  کشت وصنعت آستان قدس اسفراین طی سنوات گذشته تکالیف و وتعهدات خود را به درستی ایفا می کرد  توسعه شهرستان شتاب بیشتری می گرفت و مردم از برکات آن بهره مند می شدند
اگر مجتمع کشت وصنعت آستان قدس اسفراین طی سنوات گذشته تکالیف و وتعهدات خود را به درستی ایفا می کرد توسعه شهرستان شتاب بیشتری می گرفت و مردم از برکات آن بهره مند می شدند
▫️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین؛ مهدی کرامتی در نشست با عضو هیات مدیره آستان قدس رضوی و معاونین این مجموعه گفت: یکی از دغدغه های مسئولین در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری به ویژه در شعار سال بهبود بخشیدن سطح رفاه مردم می باشد. 

▫️وی ادامه داد: در هبه نامه ای که ۲۹ سال گذشته در مجموعه آستان قدس رضوی تدوین شده تفکر توسعه ای به صراحت در آن اشاره و دیده شده است . 

▫️کرامتی خاطر نشان کرد: اما به رغم همه مواردی که در این هبه نامه اشاره شده است به ویژه تاکید بر تکمیل زنجیره ارزش در جهت کمک به اشتغال مردم؛ هنوز کارهای موثری در این جهت صورت نگرفته است و حلقه های زنجیره ارزش این مجموعه تکمیل نشده است . 


▫️وی گفت: انتظار ما از این مجموعه این است که به همه حوزه ها نگاه عام المنفعه داشته باشند چرا که این شهرستان استعدادهای ویژه ای جهت ارتقاء پیشران های توسعه ای دارد. 

▫️فرماندار اسفراین اذعان داشت: اگر قرار است اقدامات کلانی در این حوزه انجام شود باید به دنبال تکمیل زنجیره ارزش و چینش درست حلقه های آن باشیم و در صورت پیگیری از جانب مجموعه آستان قدس؛ در صدور مجوزها و سایر موارد اداری در سطح ملی و استانی پیگیری خواهیم کرد. 

▫️وی ادامه داد:آستان قدس باید با انجام کارهای بزرگ و ماندگار جریان مالی ایجاد کند و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، فرصت های اشتغال را برای جوانان مهیا سازد. 

▫️محمدپور عضو هیات مدیره آستان قدس رضوی نیز در این نشست به طرح های توجیهی توسعه مجموعه دامپروری و تکمیل زنجیره های آن در احداث کارخانه خوراک دام و یا زنجیره تولید محصولات لبنی آستان قدس رضوی در این شهرستان اشاره کرد.
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
منبع فرمانداری اسفراین
تعداد بازدید : ۹۱

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی