۱۳۹۵/۱۱/۱۲

سالروز ورود تاریخی امام به میهن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسفراین، مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر با گلباران تمثال امام خمینی (ره) امروز در میدان امام خمینی (ره) و با حضور اعضای شورای تامین ، مسئولین ، روحانیون، خانواده معزز شهدا و ایثارگران، دانش آموزان و جمعی از آحاد مردم شهرستان برگزار گردید .

در این مراسم قدیر محمدیان امام جمعه شهر اسفراین با اشاره به رشادتهای مردم در زمان طاغوت گفت : مردم ما انقلاب کردند تا از ارزشهای  واقعی اسلام دفاع کنند و نظام اسلامی با اندیشه و تفکر امام راحل (ره) گره خورده است . این ایام بهترین فرصت برای آشنایی با تفکر و آرمانهای امام راجل در ابعاد و حوزه های مختلف است .

امام جمعه اسفراین افزود : دشمن با همه توان و ظرفیت برای ضربه زدن به اندیشه های امام خمینی آماده است ولی مردم انقلابی ما با پیروی از ولابت و رهبریهای داهیانه مقام معظم رهبری و با بصیرت و هوشباری با آرمانهای امام راحل عهدو پیمان بسته اند تا شاهد عدالت اسلامی در سایه نظام جمهوری اسلامی در جهان باشند 

وی در ادامه گفت : امروز اندیشه و تفکر امام خمینی(ره) در نقاط مختلف جهان رو به گسترش بوده و همین امر موجب ترس و وحشت دشمنان انقلاب اسلامی شده است. و امیدواریم در سایه سار عدالت مهدی (عج) بتوانیم نظام جمهوری اسلامی را پایدار و جهانی نماییم

در پایان مراسم گلباران تمثال امام خمینی (ره) با اجرای سرود 1357 نفر از دانش آموزان مدارس مختلف سطح شهرستان برگزار گردید .
منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۷۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده