۱۳۹۵/۱۱/۱۵
استاندار خراسان شمالی در اولین سفر رسمی به شهرستان اسفراین

۹۵پروژه عمرانی وتولیدی درشهرستان اسفراین به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری همزمان با چهارمین روز از ایام دهه فجر با حضور استاندار خراسان شمالی و جمعی از مسئولان استانی در شهرستان اسفراین ۹۱ طرح عمرانی و ۴ طرح تولیدی با اعتبار ۴۴۴میلیارد و ۷۳۰میلیون ریال افتتاح شد.

این طرح ها امروز جمعه با حضور محمد رضا صالحی استاندارخراسان شمالی ،معاونین و مدیران کل استانی و مسئولان شهرستانی در شهر صفی آباد به صورت متمرکز افتتاح شد .
در این مراسم سالن ورزشی دانش آموزی اعتبار 8میلیارد ریال و پروژه دامداری صنعتی 1500راسی گوسفند داشتی با اعتبار 17میلیارد ریال بخش بام و صفی آباد شهرستان اسفراین توسط استاندارخراسان شمالی به بهره بردای رسید .
گازرسانی به 31روستای شهرستان اسفراین، بهره برداری از 25پست بی تی اس روستایی ، افتتاح مسکن های مددجویان کمیته امداد ،افتتاح طرح های عمرانی دهیاری ها و شهرداری های شهرستان اسفراین با اعتبار120میلیارد ریال ،آب رسانی ، برق رسانی و طرح های هادی روستایی از جمله طرح هایی است به مناسبت ایام دهه در فجر در شهرستان اسفراین به طور همزمان افتتاح شد .


 

استاندار خراسان شمالی در افتتاحیه این مراسم گفت: میانگین تعداد پروژه های عمرانی اسفراین در دولت یازدهم نسبت به دولت نهم و دهم ۲۳ درصد رشد داشته است.
محمدرضا صالحی اظهار کرد: اگر برجام نبود افتتاحیه هایی مثل امروز را هم نداشتیم و پول نفت کشور فقط باید برای غذا و دارو هزینه می شد. 


منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۱۰۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده