۱۳۹۵/۱۲/۳۰

پیام نوروزی فرماندار شهرستان اسفراین بمناسبت فرار رسیدن سال ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، فرماندار اسفراین در پیامی ، فرا رسیدن سال ۱۳۹۶ را به مردم نجیب و شریف اسفراین تبریک گفت .


متن پیام به شرح ذیل می باشد : 


 
«به نام خداوند جان آفرین»
 
بسیار مبارک است سالی که منشاء تحولش مقارن شده، با میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) و شاکله و چشم اندازش طبق روال همه ساله بر رهنمودهای مقام معظم رهبری استوارو رو به هدف متعالی است.
بی شک عید نوروز باستانی ریشه در تاریخ کهن ایران زمین دارد ،نوید بخش حلول دل ها و رویش دوباره طبیعت است.هنگامه نو شدن اندیشه ها و جلای آینه ایمان به خداست.سر آغاز همبستگی جمعی و پویش مردمی برای سعادت دنیوی ، اخروی و زدودن غبار کینه ها ازدل های همیشه روشن این دیار است.
باشد که در سایه سار این همدلی ،خشت به خشت ساختمان توسعه پایدار شهرستان اسفراین با همت مسئولان و حمایت شهروندان در مقر و جایگاه بهینه خویش آرام و قرار گیرد تا بارقه امید به زندگی بهتر، در این بهار دل ها، طلوعی دوباره و گرما بخش داشته باشد.
بدینوسیله اینجانب این عید فرخنده و باستانی را خدمت خانواده های محترم و معظم شهدا و جانبازان ،تمامی فرهیختگان و شهروندان عزیز و گرامی ،تبریک  و شاد باش عرض می نمایم و امیدواریم سالی توام با بهروزی ، سلامتی و موفقیت با عنایت به الطاف الهی برای همه ما رقم بخورد و شهروندان فرهنگ مدار ایران زمین  همواره سربلند و پیروز باشند.


 
جواد نوروزی
فرماندار  اسفراین 


منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۵۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده